Postrehy a reakcie pretekárov

Beh cez Klin sú jedinečné preteky, ktoré majú pravú skyrunningovú atmosféru a náročnú trať. Mrzí ma, že tento rok neprišlo viac bežcov, čo by určite potešilo a ocenilo prácu organizátorov. Páčilo sa mi nové miesto zázemia. Finiš po rovinke po novom vystriedal záverečný stupák. Určite sa na Klin vrátim aj v ďalších rokoch.

S pozdravom,
Roland Hric

Prijemne podujatie s rodinnou atmosferou, pokojne, bez stresu, presny start, mile obcerstvenie na trati aj mimo nej, rychle vysledky i vyhodnotenie. Trat vyzivna, foto a video dokumentacia na jednotku. Verim, ze este nejake foto pribudne… vela sily do dalsich rocnikov.

Dakujem,
Julo Kalavsky

Beh cez Klin je moja srdcovka, a nie len preto, ze je to „doma“. Zucastnila som sa uz tretikrat, a organizacne to bolo vyborne, od zabezpecenia zazemia, cez vybavenie super behacieho pocasia, az po HZS a dobrovolnikov na obcerstvovackach a kontrolnych staniciach, ktori boli uzasni, a okrem vyborneho caju dodali aj energiu svojou dobrou naladou a povzbudzovanim 🙂 Pozdravujem uzasne zienky z Kolibky 🙂 ale aj vsetkych ostatnych, patri im aj organizatorovi velka vdaka. Proste domacka rodinna komorna atmosfera na tomto preteku je TOP! Potesil ma tiez obsah startoveho aj vyherneho balicka, vyborny gulas, a jedine, co ma mrzi je to, ze tolko vela prihlasenych ludi nakoniec nestartovalo. Ti, co neprisli, mozu lutovat 🙂

S pozdravom,
Petra Navratilova